Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego funkcjonowania sklepu, personalizowania treści i reklam. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookies.

Ok
0 Title
0 Title
0 desc
All products
0 Title
0 desc
1 Title
1 Title
1 desc
All products
1 Title
1 desc
About Us
Adaptive clothing is specially designed clothing to help make it easier for people who have difficulty dressing. Having clothing that has been adapted can make such a positive difference in a person’s life by giving them the independence to continue to dress themselves or enable carers to dress them with ease and comfort.
New Collection
Most Popular
The Best Online Sales to Shop THis Weekend
  • Featured
  • Latest

Sklep z odzieżą dla osób niepełnosprawnych, odzież specjalistyczna dla osób starszych - vitesicare.pl

Vitesi Care - Sklep z odzieżą dla osób niepełnosprawnych, starszych, dla seniora

Jesteśmy polskim producentem odzieży ułatwiającej opiekę i higienę seniora. Sklep Vitesi Care oferuje szeroki wybór odzieży specjalistycznej dla osób przewlekle chorych (m.in. dla osób z chorobą Alzheimera lub demencją), starszych czy osób z ograniczeniami ruchowymi spowodowanymi zaburzeniami lub zniekształceniami ciała. Zdajemy sobie sprawę z tego, że funkcjonowanie osób starszych, jak i opieka nad nimi nie zawsze jest łatwym zadaniem. Dlatego też, we współpracy z Instytutem Włókiennictwa w Łodzi, zdecydowaliśmy się wprowadzić na rynek specjalistyczną odzież dla osób z niepełnosprawnościami czy osób z dysfunkcją ruchu w celu ułatwienie pracy opiekunów przy codziennej pielęgnacji, a jednocześnie zapewnienie wygody i poczucia komfortu podopiecznym. Choć są to wyłącznie ubrania, mogą znacznie ułatwić opiekę nad potrzebującą osobą. Co więcej, oferowana przez nas bielizna specjalistyczna powstała w oparciu o przeprowadzone prace badawczo-rozwojowe, a także wyczerpujące konsultacje z placówkami opiekuńczo-leczniczymi. Dzięki temu, dokładnie poznaliśmy potrzeby naszych Klientów. Informacje te pozwoliły nam na stworzenie odzieży specjalistycznej, która dostosowana jest, by ułatwić trudności związane z opieką nad starszą lub schorowaną osobą.

Odzież specjalistyczna dla dorosłych w sklepie z odzieżą dla osób niepełnosprawnych

 Pośród asortymentu naszego sklepu internetowego z odzieżą dla osób niepełnosprawnych vitesicare.pl można znaleźć odzież specjalistyczną dla seniora skierowaną zarówno do mężczyzn, jak i kobiet. Cały asortyment został podzielony na kilka kategorii - body dla dorosłych chorych i kombinezony dla dorosłych, specjalistyczne piżamy i koszule nocne, dresy do ćwiczeń rehabilitacyjnych i rekreacji, kalesony męskie i getry damskie  dla osób po amputacji nogi, a także śpiochy dla seniora ułatwiające zmianę pielucha.

 Odzież marki Vitesi Care uszyta jest w 100% w Polsce. Poprzez niestandardową konstrukcję wpływa na poprawę jakości życia, poprawę samopoczucia, a przede wszystkim zapewnia wygodę zakładania i zdejmowania, przez co wpływa na poprawę integracji społecznej. Specjalistyczna odzież od vitesicare.pl posiada odpowiednie wycięcia, rzepy, zamki oraz zamki błyskawiczne, by korzystanie z niej nie sprawiało trudności oraz było bezpieczne. Oferowana przez nas odzież dla osób starszych i osób niepełnosprawnych wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest wytrzymała i może posłużyć przez wiele lat. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem przeznaczonym dla osób starszych i osób niepełnosprawnych.

Specjalistyczna odzież dla seniora polskiej marki - vitesicare.pl

Warto podkreślić ponownie, że nasza specjalistyczna odzież dla dorosłych, schorowanych czy z ograniczeniami ruchowymi, została stworzona we współpracy z Instytutem Włókiennictwa w Łodzi. Vitesi Care jest polską marką, której nieobojętny jest los osób starszych, niepełnosprawnych, wymagających opieki. Dzięki naszym produktom, praca opiekunów może stać się łatwiejsza i lepiej zorganizowana. Czas, abyś i Ty lub Twój podopieczny dołączył do zadowolonych Klientów Vitesi Care. Przekonaj się osobiście o komforcie i wygodzie płynących z korzystania z body i kombinezonów dla dorosłych, ze śpiochów dla seniora, ze specjalistycznych koszul nocnych, czy dresów i odzieży dla dorosłych od Vitesi Care.