Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego funkcjonowania sklepu, personalizowania treści i reklam. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozostając na naszej stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookies.

Ok
New Collection
Most Popular
The Best Online Sales to Shop THis Weekend
  • Featured
  • Latest
  • Best Seller

Sklep z odzieżą dla osób niepełnosprawnych, odzież specjalistyczna dla osób starszych - vitesicare.pl

Vitesi Care - Sklep z odzieżą dla osób niepełnosprawnych, starszych, dla seniora

Jesteśmy polskim producentem odzieży ułatwiającej opiekę i higienę seniora. Sklep Vitesi Care oferuje szeroki wybór odzieży specjalistycznej dla osób przewlekle chorych (m.in. dla osób z chorobą Alzheimera lub demencją), starszych czy osób z ograniczeniami ruchowymi spowodowanymi zaburzeniami lub zniekształceniami ciała. Zdajemy sobie sprawę z tego, że funkcjonowanie osób starszych, jak i opieka nad nimi nie zawsze jest łatwym zadaniem. Dlatego też, we współpracy z Instytutem Włókiennictwa w Łodzi, zdecydowaliśmy się wprowadzić na rynek specjalistyczną odzież dla osób z niepełnosprawnościami czy osób z dysfunkcją ruchu w celu ułatwienie pracy opiekunów przy codziennej pielęgnacji, a jednocześnie zapewnienie wygody i poczucia komfortu podopiecznym. Choć są to wyłącznie ubrania, mogą znacznie ułatwić opiekę nad potrzebującą osobą. Co więcej, oferowana przez nas bielizna specjalistyczna powstała w oparciu o przeprowadzone prace badawczo-rozwojowe, a także wyczerpujące konsultacje z placówkami opiekuńczo-leczniczymi. Dzięki temu, dokładnie poznaliśmy potrzeby naszych Klientów. Informacje te pozwoliły nam na stworzenie odzieży specjalistycznej, która dostosowana jest, by ułatwić trudności związane z opieką nad starszą lub schorowaną osobą.

Odzież specjalistyczna dla dorosłych w sklepie z odzieżą dla osób niepełnosprawnych

 Pośród asortymentu naszego sklepu internetowego z odzieżą dla osób niepełnosprawnych vitesicare.pl można znaleźć odzież specjalistyczną dla seniora skierowaną zarówno do mężczyzn, jak i kobiet. Cały asortyment został podzielony na kilka kategorii - body dla dorosłych chorych i kombinezony dla dorosłych, specjalistyczne piżamy i koszule nocne, dresy do ćwiczeń rehabilitacyjnych i rekreacji, kalesony męskie i getry damskie  dla osób po amputacji nogi, a także śpiochy dla seniora ułatwiające zmianę pielucha.

 Odzież marki Vitesi Care uszyta jest w 100% w Polsce. Poprzez niestandardową konstrukcję wpływa na poprawę jakości życia, poprawę samopoczucia, a przede wszystkim zapewnia wygodę zakładania i zdejmowania, przez co wpływa na poprawę integracji społecznej. Specjalistyczna odzież od vitesicare.pl posiada odpowiednie wycięcia, rzepy, zamki oraz zamki błyskawiczne, by korzystanie z niej nie sprawiało trudności oraz było bezpieczne. Oferowana przez nas odzież dla osób starszych i osób niepełnosprawnych wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest wytrzymała i może posłużyć przez wiele lat. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem przeznaczonym dla osób starszych i osób niepełnosprawnych.

Specjalistyczna odzież dla seniora polskiej marki - vitesicare.pl

Warto podkreślić ponownie, że nasza specjalistyczna odzież dla dorosłych, schorowanych czy z ograniczeniami ruchowymi, została stworzona we współpracy z Instytutem Włókiennictwa w Łodzi. Vitesi Care jest polską marką, której nieobojętny jest los osób starszych, niepełnosprawnych, wymagających opieki. Dzięki naszym produktom, praca opiekunów może stać się łatwiejsza i lepiej zorganizowana. Czas, abyś i Ty lub Twój podopieczny dołączył do zadowolonych Klientów Vitesi Care. Przekonaj się osobiście o komforcie i wygodzie płynących z korzystania z body i kombinezonów dla dorosłych, ze śpiochów dla seniora, ze specjalistycznych koszul nocnych, czy dresów i odzieży dla dorosłych od Vitesi Care.